מוצר נוסף בהצלחה

 

בדיקה להתאמת עדשות מגע:

באופטיקה סביון מייחסים חשיבות גבוהה לבדיקת ההתאמה לעדשות מגע.
אנו מקפידים על שימוש בעדשות המגע האיכותיות ביותר תוך הדרכה מלאה של השימוש בהן.
כשאנחנו מתאימים עדשות מגע חשוב לבצע בדיקת ראייה נוספת לקביעת המרשם המדויק של המטופל.
לאחר מכן יש לבדוק את משטח העין הקדמי כדי לסרוק ולבחון את תקינות הקרנית ושכבת הדמעות.
במידה ויהיה צורך נבצע גם טופוגרפיה (מיפוי קרנית). בדיקה המספקת לנו מידע אודות פני שטח הקרנית וכוח התשבורת שלה. על פי נתונים אלו נוכל להיות בטוחים שהעדשה תתיישב בצורה מושלמת על פני הקרנית ולא תפריע למטופל בהתנהלות יום יומית.

בדיקה להתאמת משקפיים:

באופטיקה סביון מתמחים בעיקר בהתאמת עדשות מולטיפוקל, מדובר בעדשות רב מוקדיות, המתקנות ראייה מקרוב ומרחוק. בדרך כלל קהל היעד של עדשות אלה הם אנשים שעברו את גיל הארבעים. כמו כן שיש לקוחות שכלל לא מודעים לפתרון שמציעות עדשות המולטיפוקל, עד שנערכת להם בדיקת ראייה מסודרת, שתקבע האם באמת כבר זקוקים לעדשות מהסוג הזה.
הבחירה בעדשות אלה נעשית באמצעות אופטימטריסט מוסמך.
בגלל שזמן ההסתגלות לעדשות עלול לקחת כמה ימים ממליצים המומחים באופטיקה סביון על הרכבת המשקפיים בכל שעות הפעילות כדי לדייק את הזמנים בהן המשקף מרגיש לא נוח.
כך הבירור הופך קל ומדוייק יותר וצוות האופטימטריסטים שבחנות יוכל להגיע לפתרון הבעיה.

 

בדיקות ראייה:

כל בדיקת ראייה המבוצעת באופטיקה סביון הינה בדיקה אובייקטיבית המתבצעת באמצעות המכשור המתקדם בעולם המנתח את העין האנושית ברמת דיוק גבוהה עד לקבלת המרשם. כאשר אנחנו בודקים את הראייה של הלקוח עלינו לבצע זאת בצורה נרחבת. בעזרת המכשור שבו משתמשים צוות האופטימטריסטים באופטיקה סביון ניתן לספק אינפורמנציה של מיפוי הקרנית ונתונים נוספים אותם ניתן לתרגם לבחירת העדשה המתאימה במדוייק לעין.
ההתאמה האישית מתאפשרת באמצעות בדיקה מקיפה בכל הערוצים, על מנת לאפשר ללקוח הסתגלות קלה ומהירה למשקפיים. בחירת המסגרת שנערכת לאחר מכן מתחשבת בשדה הראייה של הפציינט ומותאמת לאורח חייו.